Powrót

Tomasz Ulfik rozstał się z CLEAREX-em

Konflikt terminów w pracy z kadrą narodową i drużynami CLEAREX-u Chorzów  spowodował, że Tomasz Ulfik rozstał się z naszym klubem. Jak wszyscy wiemy Ulfik strzegł w przeszłości bramki CLEAREX-u, a potem zajmował się pracą trenerską z naszymi golkiperami, jest też  asystentem selekcjonera kadry, odpowiedzialnym za bramkarzy.

“W listopadzie czeka mnie wyjazd z przygotowującą się do mistrzostw Europy reprezentacją Polski na zgrupowanie i mecze w Słowenii. W tym samym czasie rozgrywane będą eliminacje do mistrzostw Polski U 20 z udziałem CLEAREX-u. Te kolizje terminów przyniosły taki efekt, że moja umowa z klubem została rozwiązana” – wyjaśnił Ulfik, który oprócz pracy z seniorami zajmował się również przygotowaniem naszego zespołu do młodzieżowych MP.

Serdecznie dziękujemy Tomaszowi Ulfikowi za wspólne lata spędzone w barwach CLEAREX-u najpierw na boisku, potem na ławce trenerskiej i życzymy spełnienia wszystkich sportowych – i nie tylko – marzeń.

 

Od 25 maja zaczną obowiązywać nowe przepisy o ochronie danych osobowych.

W związku z tym przygotowaliśmy dla Państwa niezbędne informacje, które znajdują się w dokumencie pod wskazanym poniżej adresem. Dowiedzą się z niego Państwo, w jaki sposób przetwarzamy Państwa dane osobowe oraz jakie mają Państwo związane z tym prawa.
Link: https://clearex-chorzow.pl/polityka-prywatnosci/