Powrót

Trener Krzyśka: w sobotę zapowiada się fajny, ale trudny mecz

Mecz CLEAREX-u Chorzów z Acaną Orzeł Futsal Jelcz-Laskowice będzie można obejrzeć na kanale nSport+. Początek w samo południe. Z wiadomych przyczyn epidemiologicznych nastąpiła zmiana rywala, bo zgodnie z terminarzem mieliśmy się zmierzyć z FC Toruń. To nie oznacza, że szykuje się łatwiejszy mecz. W poprzedniej kolejce nasz zespół na wyjeździe pokonał MOKS Słoneczny Stok Białystok 4:1, a Acana u siebie wygrała z AZS UŚ Katowice 5:1. Aktualna tabela znajduje się tutaj

„Mieliśmy trochę czas na przygotowanie na starcie z innym rywalem. Zrobiliśmy analizę Ta zmiana nie może mieć wpływu na naszą grę, bo uważam, że jesteśmy bardzo dobrze przygotowani, Drużyna z Jelcza – Laskowic jest w tym momencie na fali wznoszącej,  w zdecydowanie lepszej formie, niż FC Toruń, jest na fali wznoszącej. To są też zespoły prezentujące zupełnie inne style gry. Moim zdaniem czeka nas dużo trudniejsze zadanie. A na pewno zapowiada się bardzo fajny, ciekawy mecz. Nie możemy się go doczekać. Wykonaliśmy dużo ciężkiej pracy, która musi zaprocentować” – powiedział trener CLEAREX-u Rafał Krzyśka.

We wtorek w Lubawie zagramy zaległe spotkanie z miejscowym Constractem.

„W zasadzie przygotowywaliśmy się w tym tygodniu pod te oba mecze, bo potem nie będzie już czasu na trening. Jestem dobrej myśli, chcemy wygrywać. Na razie skupiamy się na starciu z Acaną, a o Lubawie będziemy myśleć od 14.00 w sobotę” – dodał szkoleniowiec.

 

W poprzednim sezonie w Jelczu-Laskowicach przegraliśmy 2:4 (gole Maciej Mizgajski i Sebastian Leszczak), a krótko przed pandemicznym zakończeniem rozgrywek w Chorzowie padł remis 3:3 (Mariusz Seget x 2 i Przemysław Dewucki).