Powrót

Trener Mirosław Miozga: będzie się działo

W poniedziałek wieczorem CLEAREX podejmie bielski Rekord w meczu kończącym pierwszą kolejkę. „Każdy woli grać, niż trenować. Szykuje się fajne spotkanie. Będzie się działo” – powiedział trener naszej drużyny Mirosław Miozga.

W jego opinii  porażki z Rekordem w pojedynku o Superpuchar Polski nie ma co rozpamiętywać.

„Siemianowicka hala, z racji swoich skromnych rozmiarów, bardziej pasowała bielszczanom. My u siebie mamy więcej miejsca. A wiadomo, że na przykład Wadim Iwanow czy Mikołaj Zastawnik potrzebują większej przestrzeni do gry. Na treningach wyglądamy nieźle, w poniedziałek będzie inny mecz” – stwierdził Miozga.

Na ostatnich treningach rzeczywiście  nasz zespół – wreszcie w komplecie po serii kontuzji i wyjazdach reprezentantów – prezentuje się korzystnie, a atmosfery w drużynie wielu chyba może nam pozazdrościć.

„Okres przygotowawczy mieliśmy dziwny, taki rwany. Ale już jest w porządku. Wszyscy są zdrowi, kadrowicze – choć zmęczeni – też dołączyli do reszty. A co do celów na sezon, to w tym klubie apetyty zawsze były i są duże. Ściągnęliśmy kolejnego kadrowicza Macieja Mizgajskiego, aby zespól poszedł jeszcze w górę. Chcemy grać tak, by wygrywać każdy kolejny mecz. Jeżeli tak będzie, to znajdzie to odbicie w miejscu w tabeli. I tyle” –zakończył Mirosław Miozga.

Poniedziałkowy mecz w hali przy ul. Dąbrowskiego 113 rozpocznie się o godz.20.00. Transmisję przeprowadzi co prawda telewizja SportKlub, ale oglądanie spotkania na żywo to jednak coś innego. Poza tym stwarza możliwość dopingu. Dlatego serdecznie zapraszamy.