Powrót

W poniedziałek podejmujemy Chrobrego

CLEAREX Chorzów podejmie w poniedziałek o 19.30 zespół KGHM Euromaster Chrobry Głogów w meczu kończącym 8. kolejkę ekstraklasy.   Nie ma co ukrywać, że  zwycięstwo jest naszej drużynie potrzebne, a wsparcie z trybun bardzo się przyda.

Oba zespoły zanotowały niezbyt udany początek sezonu. Wystarczy popatrzeć na tabelę (zakładka „rozgrywki”). Po tej kolejce nastąpi dwutygodniowa przerwa w zmaganiach ligowych spowodowana zgrupowaniem i meczami reprezentacji. O tym, że lepiej spędzić ten czas po dobrym meczu i zdobyciu kompletu punktów, nie ma chyba sensu nikogo przekonywać.  Nie ma też powodu, by wdawać się w jakieś zawiłości statystyczne. Gramy u siebie, potrzebujemy zwycięstwa i tyle.

Kto może, niech przychodzi do hali przy ul. Dąbrowskiego 113. Serdecznie zapraszamy. Pozostałych kibiców uprasza się o trzymanie kciuków przed ekranami i monitorami. Mecz pokaże bowiem  telewizja Orange Sport.

Od 25 maja zaczną obowiązywać nowe przepisy o ochronie danych osobowych.

W związku z tym przygotowaliśmy dla Państwa niezbędne informacje, które znajdują się w dokumencie pod wskazanym poniżej adresem. Dowiedzą się z niego Państwo, w jaki sposób przetwarzamy Państwa dane osobowe oraz jakie mają Państwo związane z tym prawa.
Link: https://clearex-chorzow.pl/polityka-prywatnosci/