Powrót

W poniedziałek podejmujemy Rekord

 

Poniedziałkowy mecz CLEAREX-u Chorzów z bielskim Rekordem zamknie 5. kolejkę ekstraklasy. Nasi rywale są liderem tabeli, zgromadzili komplet punktów, ale… przecież gramy u siebie.

Pojedynki z Rekordem dostarczały w przeszłości zwykle wielu emocji. W poprzednim sezonie co prawda dwa razy przegraliśmy z bielszczanami (2:4 i 1:6), ale wcześniej bywało już ciekawiej. W sezonie 2014/15 – 4:3 i 2:2, 2013/14 – 2:7, 3:1, 2012/13 – 1:4 i 5:1.

Informacje na temat tego, jak wygląda w wykonaniu obu zespołów bieżący sezon znajdują się w zakładce „rozgrywki”.

Nasi zawodnicy na razie grają nieco „w kratkę”. Oddali mnóstwo strzałów na bramki rywali, przez długie momenty dominowali na boisku, częściej mieli piłkę, a efekty były różne.

Na wyeliminowanie mankamentów w naszej grze poświęcone są treningi w tygodniu poprzedzającym pojedynek z liderem. Jakie będą efekty tej pracy, przekonamy się w poniedziałkowy wieczór.

Z pewnością naszej drużynie przyda się wsparcie z trybun. A patrząc za okno spędzenie dwóch godzin w hali wydaje się rozsądną propozycją, tym bardziej, że emocje są gwarantowane.

Dla tych, którzy obawiają się jesiennego wyjścia z domu transmisję przygotuje TVP Sport.To jednak nie to samo, co oglądanie gry na żywo z widowni.

Początek meczu o godz. 18.30. Zapraszamy.