W sobotę Gatta, za tydzień w piątek- Ruch!!!

W sobotni wieczór czekają nas w chorzowskiej hali spore emocje, bowiem po zimowej przerwie wracamy do ekstraklasowej rywalizacji, a CLEAREX Chorzów podejmie lidera Gattę Active Zduńska Wola w meczu 12. kolejki.

Wrześniowy pojedynek w Zduńskiej Woli skończył się nasz porażką 3:6 (1:1). Prowadziliśmy w tym spotkaniu 1:0, a trzy minuty przed końcem był remis 3:3. Niestety brak koncentracji i pech w tej dramatycznej końcówce kosztował nas utratę punktu.

W poprzednim sezonie na wyjeździe CLEAREX pokonał Gattę 5:2, w rewanżu na swoim parkiecie przegraliśmy 2:4.

Jak wygląda sytuacja w tabeli u progu ligowej wiosny, można zobaczyć w zakładce ‘rozgrywki’.

Przypomnijmy, że podczas świątecznej przerwy wrócił  do naszego klubu po kilkuletniej przerwie aktualny reprezentant Polski Robert Gładczak.

Początek sobotniego spotkania o godz. 20.30. Bezpośrednią transmisję przeprowadzi w internecie telewizja Comtv.pl

Następna kolejka ligowa została przełożona z racji wyjazdu kadry na mecz towarzyski do Hiszpanii, ale w hali przy ul. Dąbrowskiego 113 rozegrany zostanie niezwykły mecz. CLEAREX zagra bowiem w piątek 22 stycznia z chorzowskim Ruchem w spotkaniu uświetniającym 20-urodziny naszego klubu.