AKTUALNOŚCI

Powrót

Dobra wiadomość

Mamy dobrą wiadomość dla wszystkich, którzy z niecierpliwością czekają na pozytywne informacje z naszego klubu po nienajlepszej rundzie wiosennej. Niniejszym zawiadamiamy, że spokojnie planujemy przygotowania do naszego 17- go sezonu w ekstraklasie, z myślą o uczczeniu 20 – lecia CLEAREX-u zdobyciem 6. tytułu mistrza Polski

Zespół zostanie latem wzmocniony, a w urodzinowym meczu zagramy w Chorzowie z drużyną europejskiej czołówki.
Oczywiście na szczegóły przyjdzie czas, ale już teraz chcemy zaspokoić ciekawość naszych „przyjaciół”, przebierających nóżkami w oczekiwaniu na jakieś dramatyczne wieści z klubu. Nic takiego nie będzie miało miejsca.
Byliśmy, jesteśmy i – w przewidywalnej przyszłości – będziemy:) Mimo, że niektórym nie podoba się nasze logo, nasza tradycja, nasze osiągnięcia. Mimo, że w dobie powszechnego dostępu do internetu są nadal „fachowcy” informujący na przykład o zdobyciu przez nasz klub trzech Pucharów Polski. Nie zakłamujmy historii – puchar mamy jeden:)
Kiedy w 2000 roku CLEAREX Chorzów zdobył swoje pierwsze mistrzostwo Polski, w lidze występowało 12 zespołów. W sezonie 2014/15 ta liczba się nie zmieniła. Zmieniło się 11 uczestników ekstraklasowej rywalizacji:)
Przez te wszystkie lata przez nasz klub „przewinęło” się wielu polskich zawodników, którzy później stali się ważnymi ogniwami w składach i sztabach trenerskich innych zespołów. Wystarczy zanalizować choćby zestawienia z ostatniego sezonu. To dla nas powód do dumy i ogromnej satysfakcji. Potwierdzenie, że już pozostawiliśmy po sobie ślad w naszym futsalu, a jeszcze na pewno wiele przed nami.

Zdajemy sobie sprawę, że nie można żyć wyłącznie przeszłością. Ale ona zobowiązuje. Do pozostania stabilną, rozpoznawalną marką. I tak będzie też w nowym – dla nas szczególnym z racji urodzin – sezonie.