Powrót

Wyjazdowy mecz z Rekordem w tvcom.pl

Piątkowy wyjazdowy mecz CLEAREX-u Chorzów z bielskim Rekordem otworzy 7 kolejkę Futsal Ekstraklasy. Przed tym spotkaniem nasz zespół zajmuje czwarte miejsce w tabeli, z dorobkiem  11 punktów. Bielszczanie są wiceliderem, mają punkt więcej i zaległy mecz do rozegrania.

W poprzedniej kolejce CLEAREX u siebie zremisował z MOKS Słoneczny Stok Białystok 3:3. Rekord wygrał we własnej hali z Pogonią’04 Szczecin 13:5.

W minionym sezonie graliśmy w lidze z bielską drużyną trzykrotnie. Dwa pierwsze mecze przegraliśmy 1:6 u siebie i 3:6 na wyjeździe. W rundzie finałowej w Bielsku-Białej wygrał jednak CLEAREX 4:2.

Starcia z Rekordem – niezależnie od końcowych rozstrzygnięć – zawsze dostarczały mnóstwa emocji. A że tych ostatnich w tym sezonie CLEAREX nie żałuje kibicom, należy się spodziewać  ciekawego widowiska.

Przebieg meczu będzie można śledzić w internecie na stronie www.tvcom.pl. Bezpośredni link do transmisji znajduje się tutaj

Od 25 maja zaczną obowiązywać nowe przepisy o ochronie danych osobowych.

W związku z tym przygotowaliśmy dla Państwa niezbędne informacje, które znajdują się w dokumencie pod wskazanym poniżej adresem. Dowiedzą się z niego Państwo, w jaki sposób przetwarzamy Państwa dane osobowe oraz jakie mają Państwo związane z tym prawa.
Link: https://clearex-chorzow.pl/polityka-prywatnosci/