Powrót

Zaczynamy drugą część sezonu zasadniczego

Poniedziałkowy mecz CLEAREX Chorzów – Red Dragons Pniewy, transmitowany w TVP Sport,  zamknie pierwszą kolejkę rundy rewanżowej sezonu zasadniczego. Wrześniowy pojedynek tych drużyn zakończył się remisem 1:1 (1:1). Bramkę dla naszego zespołu strzelił wtedy w Pniewach Robert Gładczak.

Przed świętami, w ostatniej ubiegłorocznej kolejce, CLEAREX uległ na wyjeździe FC Toruń 2:4, pniewianie u siebie bezbramkowo zremisowali z AZS AWF Uniwersytet Śląski Katowice.

O tym, jak ważne jest poniedziałkowe spotkanie przekonuje tabela (zakładka „rozgrywki”).  „Smoki” mają 18 punktów i zajmują w niej piąte miejsce. My zgromadziliśmy 14 punktów, co dało ósmą pozycję.

Liczba chętnych do znalezienia się w górnej połowie tabeli po zakończeniu sezonu zasadniczego jest spora, wiosna zapowiada się arcyciekawie.

W tym sezonie Red Dragons na wyjazdach wygrali raz w pięciu meczach. Nasz zespół we własnej hali podejmował rywali pięciokrotnie, zwyciężył w trzech konfrontacjach.

A jak będzie w poniedziałek?

Zapraszamy serdecznie do hali, bo oglądanie zmagań na żywo, to zupełnie inna „bajka”. Kto nie może dopingować na miejscu, powinien trzymać kciuki przed telewizorem.

Początek spotkania o godz. 20. 15.