Zadanie  wykonane

Nasz zespół był faworytem sobotniego starcia z polkowickim beniaminkiem i doskonale się z tego zadania wywiązał. Strzeliliśmy osiem goli, straciliśmy jednego, sześć razy rywali ratowały słupki.

Właściwie już po pierwszej połowie mogło być po wszystkim, bo sytuacji podbramkowych nasi piłkarze stworzyli mnóstwo, a i golkiper gości nie miał najlepszego dnia. Miał za to sporo szczęścia, dlatego wynik brzmiał tylko 3:1.

Clearex pokazał wiele fajnych, szybkich akcji, nagrodzonych przez kibiców oklaskami. Na otwarcie drugiej połowy strzeliliśmy trzy gole w ciągu 43 sekund (Przemysław Dewucki i dwa razy Szymon Łuszczek) i losy rywalizacji zostały rozstrzygnięte.

Potem trener Andrzej Szłapa dał więcej pograć zmiennikom, padły jeszcze dwie bramki i można było pójść na obiad, z racji wczesnej pory rozgrywania spotkania.