Powrót

Bilety na derby! Kup online!

Wielkimi krokami zbliża się historyczny, nasz pierwszy domowy mecz pod szyldem Niebieskiej eRki! 10 stycznia o godz. 18:00 w gali przy ul. Dąbrowskiego zmierzymy się z Piastem Gliwice. Sprzedaż biletów na to spotkania już trwa!

Bilety na spotkanie można kupować online na portalu KupBilet.pl. Dodatkowo możliwy jest zakup wejściówek w Centrum Rekreacji i Wdzięku przy ul. Dąbrowskiego 113 dla osób, które nie mają możliwości zakupu biletu przez internet. Zakup ten będzie możliwy w godzinach otwarcia Centrum Rekreacji i Wdzięku na 3 dni przez każdym spotkaniem (godziny otwarcia: od poniedziałku do piątku w godz. 7:00-22:00, w soboty w godz. 10:00-18:00). Sprzedaż biletów w CRiW kończy się 3 godziny przed planowanym rozpoczęciem spotkania. Na mecz Ruch – Piast bilety w Centrum Rekreacji i Wdzięku będzie można kupować 8-9 stycznia (poniedziałek-wtorek) w godz. 7:00-22:00 oraz w środę (10 stycznia) w godz. 7:00-15:00.

Bilety w cenie 15 zł (normalne) oraz 10 zł (ulgowe). Do zakupu biletów ulgowych uprawnieni są:

  • dzieci i młodzież szkolna do ukończenia szkoły średniej – po okazaniu ważnej legitymacji
  • emeryci i renciści – po okazaniu legitymacji emeryta/rencisty

Honorowane są również Karty Dużej Rodziny – posiadacze KDR uprawnieni są do zakupu biletów w cenie 8 zł (normalne) oraz 4 zł (ulgowe). Bilety te sprzedawane są tylko w kasie biletowej MORiS Chorzów na 2 godziny przed planowanym rozpoczęciem spotkania oraz w Centrum Rekreacji i Wdzięku na 3 dni przed meczem.

KUP BILET NA DERBY!

Jeden użytkownik może kupić maksymalnie 10 biletów na jeden mecz!

Został wyznaczony sektor dla gości – sektor C. Wszystkich kibiców drużyn przyjezdnych zachęcamy do zakupu biletów na dedykowane miejsca. Wejście na sektor gości odbywa się od strony parkingu wewnętrznego MORiS. Posiadaczy karnetów sezonowych prosimy o zajmowanie miejsc w Sektorze B w rzędach III, IV oraz V.

UWAGA! Wszystkie miejsca w hali są numerowane, a bilety – imienne, co oznacza, że na mecz będzie mogła wejść tylko osoba, której imię i nazwisko widnieje na bilecie. Każda osoba wchodząca na teren sportowej imprezy masowej musi okazać pracownikom służb porządkowych lub informacyjnych dokument ze zdjęciem potwierdzającym tożsamość. Bilety należy posiadać wydrukowane lub w formie elektronicznej (prosimy rozjaśnić ekran do maksymalnego poziomu przed kontrolą biletów!).

Obiekt będzie otwarty godzinę przed planowanym rozpoczęciem spotkania.

Na teren hali nie można wnosić własnych napojów oraz flag wielkoformatowych. Obowiązuje również bezwzględny zakaz wnoszenia materiałów pirotechnicznych – hala MORiS połączona jest z systemem sygnalizacji pożarowej, której uruchomienie oznacza przerwanie meczu, ewakuację hali, co w konsekwencji może prowadzić do nałożenia kar dla gospodarzy oraz zakończenie spotkania walkowerem. Teren imprezy masowej będzie monitorowany oraz rejestrowany.

Będzie również wyznaczone na zewnątrz miejsce dla kibiców palących. Przypominamy jednak, że w przypadku powrotu do hali wymagane jest ponowne przedstawienie biletu wraz z dokumentem potwierdzającym tożsamość.

Plan hali dostępny jest tutaj.
Pełny regulamin imprezy dostępny jest tutaj.