Koniec pucharowej przygody

CLEAREX Chorzów przegrał u siebie z Piastem Gliwice 3:6 (0:2) w rewanżowym meczu półfinału Pucharu Polski. Pierwsze spotkanie na wyjeździe przegraliśmy 1:4 i tym samym żegnamy się z tą edycją rozgrywek.

Bramki: 0:1 Rafał Franz (6), 0:2 Michał Rabiej (9), 1:2 Sebastian Brocki (22), 2:2 Adam Wędzony (24), 2:3 Ixemad (34), 3:3 Mariusz Seget (34), 3:4 Dasaiev (35), 3:5 Dasaiev (36), 3:6 Michał Rabiej (38).

CLEAREX: Miłosz Burza –Szymon Łuszczek, Krzysztof Salisz, Robert Rotuski, Sebastian Brocki –  Maciej Mizgajski, Dominik Jankowski, Adam Wędzony, Mariusz Seget oraz Daniel Krawczyk.

Do odrobienia była w środę trzybramkowa strata. Nie mogli w rewanżu zagrać pauzujący za kartki Sebastian Leszczak i  Przemysław Dewucki oraz – oczywiście – kontuzjowany Mikołaj Zastawnik.

Wynik mógł otworzyć w 5. minucie Sebastian Brocki, strzelił jednak ponad poprzeczką. Goście okazali się skuteczniejsi, chwilę potem objęli prowadzenie.

Nasi rzucili się do natarcia, ale w 9.minucie Piast wyprowadził kontrę i było 0:2.

Wysoko wychodził z piłką Miłosz Burza, robiąc przewagę liczebną. Dobre okazje do zdobycia kontaktowego gola mieli Robert Rotuski i Sebastian Brocki.

Drugą połowę zainaugurowali trafieniami Sebastian Brocki i Adam Wędzony. Później była już wymiana futsalowych „ciosów”, czyli gra akcja za akcję. Wynik końcowy – 3:6.

W sobotnie południe zagramy na wyjeździe z bielskim Rekordem o ligowe punkty.