Powrót

W samo południe w Bielsku-Białej

W sobotnie południe CLEAREX Chorzów zagra na wyjeździe w meczu 30. kolejki Statscore Futsal Ekstraklasy z bielskim Rekordem. Transmisję telewizyjną przeprowadzi kanał nSport+.  To będzie trzecie starcie obu zespołów w tym sezonie, Dwa wcześniejsze u siebie wygrał nasz zespół.

W listopadowym spotkaniu ligowym było 6:4 (Przemysław Dewucki 2, Adam Wędzony 2,Sebastian Leszczak, Szymon Łuszczek), Marcowy ćwierćfinał Pucharu Polski zakończył się wynikiem 8:5 (Sebastian Leszczak 4, Adam Wędzony, Sebastian Brocki,Robert Rotuski, Mikołaj Zastawnik).

W minioną środę odpadliśmy w półfinale PP, przegrywając w okrojonym składzie z Piastem Gliwice 3:6. Teraz będą mogli wystąpić  po pucharowej przerwie za żółte kartki Sebastian Leszczak i Przemysław Dewucki. Zabraknie kontuzjowanego Mikołaja Zastawnika.

Cóż tu powiedzieć o sobotnim meczu? Toż to futsalowy klasyk. Warto,ba, trzeba go obejrzeć w telewizji.

Zapraszamy.

Od 25 maja zaczną obowiązywać nowe przepisy o ochronie danych osobowych.

W związku z tym przygotowaliśmy dla Państwa niezbędne informacje, które znajdują się w dokumencie pod wskazanym poniżej adresem. Dowiedzą się z niego Państwo, w jaki sposób przetwarzamy Państwa dane osobowe oraz jakie mają Państwo związane z tym prawa.
Link: https://clearex-chorzow.pl/polityka-prywatnosci/