Powrót

Marcin Grzywa: wszystko zależy od nas

„To jest sport,  futsal, tu wszystko jest możliwe. Wszystko zależy od nas, od  naszego podejścia, zaangażowania, od tego jak będziemy się prezentować na treningach i potem w meczach, jak będzie się układała współpraca zespołu na boisku, z trenerami, zarządem. Wiele czynników ma wpływ na to, jakie osiągniemy wyniki” – powiedział Marcin Grzywa, który w letniej przerwie dołączył do drużyny Clearex-u.

Zawodnik grał poprzednio w Piaście Gliwice i Dremanie Opole Komprachcice.

„Mój kontrakt z Dremanem się skończył, rozstaliśmy się po trzyletniej przygodzie. Jestem miejscowym chłopakiem z Górnego Śląska. W przeszłości moje drogi z Clearex-em jakoś nie mogły się skrzyżować, choć bywało blisko. Tym razem się udało” – dodał Grzywa.

Podkreślił, że ma nadzieję na lepszy sezon naszej drużyny, niż ten poprzedni.

„Wiemy, że zacieśnia się współpraca klubu z Ruchem Chorzów. Wchodzi więc duża marka. Chcemy budować solidne fundamenty, by rosnąć, a nie bronić się przed spadkiem, jak ostatnio. A mój plan indywidualny jest prosty  – zagrać w każdym meczu jak najlepiej” – zauważył.

Grzywa od poniedziałku trenuje z naszym zespołem.

„Znamy się wszyscy dobrze z ligowych boisk,  z niektórymi piłkarzami grałem w Piaście. Nie ma więc problemu z wejściem do drużyny” – podsumował Marcin Grzywa.