Powrót

Meczowe Walentynki

CLEAREX Chorzów  w niedzielne Walentynki podejmie  GAF Omega Gliwice w meczu 15. kolejki ekstraklasy. Początek spotkania o godzinie  17.00. Jak pamiętamy, tydzień wcześniej nasz zespół – też we własnej hali – pokonał pewnie Gwiazdę Ruda Śląska 4:0. Teraz przyszedł czas na kolejnego śląskiego rywala. Teoretycznie powinno być trudniej, bo gliwiczanie w swoim ostatnim pojedynku wygrali na wyjeździe z wyżej notowanym bielskim Rekordem 5:4. Z drugiej strony październikowe spotkanie  w Gliwicach bardzo pechowo zremisowaliśmy 1:1. Gola dla CLEAREX-u zdobył wtedy Mariusz Seget, a mogliśmy tych bramek strzelić dużo więcej.

Niezależnie od tego na pewno szykuje się ciekawa konfrontacja, którą będzie można obejrzeć zarówno w hali przy ul. Dąbrowskiego 113, jak i przed monitorem komputera, śledząc transmisję na stronie comtv.pl

Od 25 maja zaczną obowiązywać nowe przepisy o ochronie danych osobowych.

W związku z tym przygotowaliśmy dla Państwa niezbędne informacje, które znajdują się w dokumencie pod wskazanym poniżej adresem. Dowiedzą się z niego Państwo, w jaki sposób przetwarzamy Państwa dane osobowe oraz jakie mają Państwo związane z tym prawa.
Link: https://clearex-chorzow.pl/polityka-prywatnosci/