Powrót

Minimalna porażka w Głogowie

Porażką 0:1 (0:1) zakończył się sobotni wyjazdowy mecz CLEAREX-u Chorzów z KGHM Euromasterem Chrobrym Głogów. Teraz czeka nas dłuższa przerwa dla reprezentacji. Następne ligowe spotkanie rozegramy dopiero 2 kwietnia, kiedy podejmiemy FC Toruń.

CLEAREX: Damian Purolczak – Mariusz Seget, Daniel Wojtyna, Paweł Budniak, Robert Gladczak oraz Tomasz Golly, Krzysztof Salisz, Szymon Łuszczek, Dawid Pasierbek, Mateusz Omylak, Mikołaj Zastawnik.

Mieliśmy w tym meczu wiele okazji by wyjść na prowadzenie. Mogliśmy to spotkanie wygrać, ba powinniśmy to zrobić. Straciliśmy przypadkową bramkę w 4. minucie i – niestety – już do końca wynik się nie zmienił. Nic nie dało wycofanie w ostatnich minutach bramkarza. Lotnym został Robert Gładczak, ale punkty zostały w Głogowie. Środowa wyprawa do Chrobrego przyniosła nam awans do Final Four Pucharu Polski, w ekstraklasie poszło gorzej. Zaważyła, jak to często bywa, słaba skuteczność.

Od 25 maja zaczną obowiązywać nowe przepisy o ochronie danych osobowych.

W związku z tym przygotowaliśmy dla Państwa niezbędne informacje, które znajdują się w dokumencie pod wskazanym poniżej adresem. Dowiedzą się z niego Państwo, w jaki sposób przetwarzamy Państwa dane osobowe oraz jakie mają Państwo związane z tym prawa.
Link: https://clearex-chorzow.pl/polityka-prywatnosci/