Powrót

Z Chrobrym czwarty raz w sezonie

Nasi piłkarze zagrają z sobotę na wyjeździe z KGHM Euromaster Chrobry Głogów. Będzie to czwarty mecz obu zespołów tym sezonie. Trzy poprzednie zakończyły się remisami.

Listopadowe spotkanie w Chorzowie zakończyło się wynikiem 3:3 (bramki Mariusz Seget, Krzysztof Salisz, Mateusz Omylak). Potem trafiliśmy na głogowian w ćwierćfinale Pucharu Polski. W naszej hali padł remis 2:2 (Mariusz Seget, Paweł Budniak), a rewanżu – 3:3 (Mariusz Seget, Krzysztof Salisz, Robert Gładczak).

Jak wynika z tej statystyki najbardziej prawdopodobny jest w sobotę podział punktów i gol Mariusza Segeta:) Ale my potrzebujemy kompletu “oczek”.

“I mam nadzieję, że tę serię remisów z Chrobrym przełamiemy. Stawka też będzie niebagatelna, z uwagi na sytuację w tabeli (patrz zakładka “rozgrywki”). Wreszcie zaczęliśmy grać skuteczniej z przodu, bo zdobywaliśmy co prawda sporo goli, jednak procentowe wykorzystanie stworzonych sytuacji było niezadowaląjce” – powiedział trener CLEAREX-u Tomasz Ulfik.

Od 25 maja zaczną obowiązywać nowe przepisy o ochronie danych osobowych.

W związku z tym przygotowaliśmy dla Państwa niezbędne informacje, które znajdują się w dokumencie pod wskazanym poniżej adresem. Dowiedzą się z niego Państwo, w jaki sposób przetwarzamy Państwa dane osobowe oraz jakie mają Państwo związane z tym prawa.
Link: https://clearex-chorzow.pl/polityka-prywatnosci/