Powrót

Mirosław Miozga:  lubię takie mecze

„Lubię takie emocjonujące mecze, w których coś się dzieje. Chciałbym, żeby w lidze wszystkie były takie” – podsumował  trener CLEAREX-u Mirosław Miozga wygrany 8:5 ćwierćfinał Pucharu Polski z bielskim  Rekordem.

„Spotkania CLEAREX-u z Rekordem to taka futsalowa wojna od wielu lat. Dziś udowodniliśmy, że jesteśmy górą. Bo to nie jest przecież przypadek, że w tym sezonie wygraliśmy z tym zespołem drugi raz. I to jeszcze w tak okrojonym składzie. Liczy się jednak nie ilość, tylko jakość” – dodał.

„Źle weszliśmy w ten mecz. Powiedziałem zawodnikom w trakcie +czasu+, że muszą grać swoje, wykorzystywać każdą sytuację do oddania strzału, ryzykować pojedynki jeden na jeden. Żeby nie było takiej gry na alibi, jak na początku, bez wiary. Potem wszystko się odmieniło” – podsumował.

„Zawsze  czekam na takie  spotkania, o których się mówi po ich zakończeniu” – zakończył ze śmiechem Mirosław Miozga.

Od 25 maja zaczną obowiązywać nowe przepisy o ochronie danych osobowych.

W związku z tym przygotowaliśmy dla Państwa niezbędne informacje, które znajdują się w dokumencie pod wskazanym poniżej adresem. Dowiedzą się z niego Państwo, w jaki sposób przetwarzamy Państwa dane osobowe oraz jakie mają Państwo związane z tym prawa.
Link: https://clearex-chorzow.pl/polityka-prywatnosci/