Powrót

Mirosław Miozga – transmisja telewizyjna podnosi poziom adrenaliny

„Przy pustych trybunach trudniej o mobilizację. Transmisja telewizyjna podnosi poziom adrenaliny, przed kamerami  nSport+ dotąd prezentowaliśmy się nieźle i liczę, że tak też będzie w sobotę” – powiedział trener CLEAREX-u Chorzów Mirosław Miozga przed spotkaniem z Red Dragons Pniewy.

„Po reprezentacyjnej przerwie jesteśmy też już myślami przy środowym półfinale Pucharu Polski z Piastem Gliwice, ale o jakimś oszczędzaniu się w sobotę nie ma mowy. Zawsze gramy o trzy punkty, to jest dla nas bardzo ważne spotkanie, bo w lidze jest jeszcze coś do ugrania” – dodał Miozga.

Przed naszym zespołem jest trudny tydzień, bo w następnej kolejce zagramy o punkty na wyjeździe z bielskim Rekordem.

„Szykujemy się na to i będziemy gotowi. Wypadł na dłużej ze składu Mikołaj Zastawnik, ale wracają po urazach inni. Ten tydzień wszystko dla nas wyjaśni, zarówno w Statscore Futsal Ekstraklasie, jak i w Pucharze Polski. Musi się w naszych meczach dziać i tak będzie” –  podsumował trener.

Od 25 maja zaczną obowiązywać nowe przepisy o ochronie danych osobowych.

W związku z tym przygotowaliśmy dla Państwa niezbędne informacje, które znajdują się w dokumencie pod wskazanym poniżej adresem. Dowiedzą się z niego Państwo, w jaki sposób przetwarzamy Państwa dane osobowe oraz jakie mają Państwo związane z tym prawa.
Link: https://clearex-chorzow.pl/polityka-prywatnosci/