Powrót

W niedzielę gramy w Warszawie

Pierwszy mecz po świąteczno-noworocznej przerwie nasz zespół rozegra w niedzielę, kiedy na wyjeździe zmierzymy się z AZS UW Darkomp Wilanów. Transmisję przeprowadzi  nSport+. Początek spotkania o godz.14.30.

Oba zespoły tydzień temu nie miały okazji zainaugurować rundy rewanżowej. Nasza drużyna dostała trzy punkty walkowerem, bowiem rywal, Gatta Active Zduńska Wola, wycofał się z rozgrywek. Natomiast „akademicy” nie zagrali z P.A. Novą Gliwice.

Wrześniowy mecz z AZS UW wygraliśmy w Chorzowie 8:2 (bramki – Sebastian Brocki, Sebastian Leszczak i Mikołaj Zastawnik po dwie, Krzysztof Salisz i Robart Rotuski po jednej),jednak  wynik nie odzwierciedlał do końca przebiegu gry. Beniaminek był wtedy bardzo nieskuteczny, a naszemu zespołowi wychodziło wszystko.

Podczas zimowej przerwy do ekipy rywali dołączyli m.in. Norbert Dregier i Igor Sobalczyk, a do nas- także z Gatty – przyszedł Daniel Krawczyk.

Aktualna tabela Statscore Futsal Ekstraklasy znajduje się tutaj, przy czym Gatta jest już oczywiście pierwszym spadkowiczem.