Powrót

Ostatni mecz u siebie

Sobotni mecz z AZS Uniwersytet Śląski Katowice będzie ostatnim w tym roku, jaki nasi piłkarze rozegrają w chorzowskiej hali. Tydzień później w ostatniej jesiennej kolejce zagramy jeszcze na wyjeździe z bielskim Rekordem.

Z aktualną tabelą można się zapoznać w zakładce „rozgrywki”. Nasza sytuacja  nie jest wesoła. Ostatnie dwa mecze zakończyliśmy remisami po 3:3. Najpierw u siebie z Chrobrym Głogów, potem na wyjeździe z FC Toruń.

Katowiczanie doznali ostatnio dwóch porażek. W efekcie jesteśmy sąsiadami w tabeli.

Oznacza to ni mniej, ni więcej, że oba zespoły bardzo będą chciały w sobotę wygrać. To podstawowy powód, by przyjść do hali w ten chłodno się zapowiadający wieczór i zobaczyć fajny  – miejmy nadzieję, że  zwycięski – mecz. Drugi jest taki, iż na kolejny pojedynek ligowy w Chorzowie trzeba będzie poczekać do połowy stycznia.

Dla mniej chętnych do opuszczania domu bezpośrednią transmisję przeprowadzi w internecie telewizja Comtv.

Zapraszamy.Początek o godz. 18.00

Od 25 maja zaczną obowiązywać nowe przepisy o ochronie danych osobowych.

W związku z tym przygotowaliśmy dla Państwa niezbędne informacje, które znajdują się w dokumencie pod wskazanym poniżej adresem. Dowiedzą się z niego Państwo, w jaki sposób przetwarzamy Państwa dane osobowe oraz jakie mają Państwo związane z tym prawa.
Link: https://clearex-chorzow.pl/polityka-prywatnosci/