Remis w Toruniu

CLEAREX Chorzów zremisował na wyjeździe z FC Toruń 3:3 (2:2) w sobotnim meczu 9. kolejki ekstraklasy.  Bramki dla CLEAREX-u zdobyli Mariusz Seget (14), Tomasz Golly (18), Daniel Wojtyna (21).

CLEAREX: Damian Purolczak – Mirosław Miozga, Tomasz Golly, Mariusz Seget, Daniel Wojtyna – Krzysztof Salisz, Mateusz Omylak, Paweł Budniak, Mikołaj Zastawnik.

O tym, że w Toruniu o punkty będzie ciężko przekonywała tabela. Gospodarze u siebie wygrali wszystkie wcześniejsze spotkania sezonu. Pierwsza połowa należała do nas, ale niestety zakończyła się wynikiem 2:2. Prowadziliśmy dwukrotnie po trafieniach Mariusza Segeta i Tomasza Golly’ego. Za każdym razem rywale szybko odrabiali straty.

W pierwszej minucie po przerwie znów na prowadzenie wyprowadził nas Daniel Wojtyna.  I ponownie nie udało się  utrzymać korzystnego wyniku. W 30. minucie torunianie wyrównali. Atakowali w ostatnich minutach,  skończyło się podziałem punktów.

W sobotę podejmiemy AZS Uniwersytet Śląski Katowice. To będzie nasz ostatni mecz ligowy w tym roku we własnej hali.