Powrót

Piątkowa wygrana w sparingu

CLEAREX Chorzów pokonał w sparingu beniaminka 1.ligi Maxfarbex Busko-Zdrój 8:2 w piątkowym sparingu rozegranym we własnej hali. Bramki dla naszego zespołu zdobyli: Mikołaj Zastawnik dwie, Sebastian Leszczak dwie oraz Tomasz Golly, Maciej Mizgajski, Wadim Iwanow i Michal Tkacz. Dla gości trafili Marcin Taler i Tomasz Grzesiak.

CLEAREX: Rafał Krzyśka/Patryk Puzio – Mikołaj Zastawnik, Krzysztof Salisz, Adam Wędzony, Tomasz Golly – Maciej Mizgajski, Sebastian Leszczak, Wadim Iwanow, Mariusz Seget oraz Michał Tkacz, Robert Świtoń i Michał Winciersz.

Mecz trwał 3x 20 minut bez zatrzymywania czasu. Wynik był wysoki, a mógł być zdecydowanie bardziej korzystny, choć nie ustrzegliśmy się też błędów w defensywie.

W sobotę i niedzielę nasz zespół w ramach letnich przygotowań zagra w turnieju o Puchar Śląska w Siemianowicach Śląskich

Od 25 maja zaczną obowiązywać nowe przepisy o ochronie danych osobowych.

W związku z tym przygotowaliśmy dla Państwa niezbędne informacje, które znajdują się w dokumencie pod wskazanym poniżej adresem. Dowiedzą się z niego Państwo, w jaki sposób przetwarzamy Państwa dane osobowe oraz jakie mają Państwo związane z tym prawa.
Link: https://clearex-chorzow.pl/polityka-prywatnosci/