Powrót

Krzysztof Salisz: fajnie znów tu być

„Fajnie znów to być. Atmosfera jest super, mamy dużo wartościowych jakościowo zawodników. Nic, tylko pracować i grać o wysokie cele” – powiedział Krzysztof Salisz, który wrócił do naszego klubu po dwóch latach spędzonych w AZS UŚ Katowice.

„CLEAREX  to teraz zupełnie inny personalnie zespół. Z tamtego składu został  Szymon Łuszczek, Tomasz Golly, Mariusz Seget i Mikołaj Zastawnik . Jak widać po wynikach z ostatnich dwóch sezonów jakość drużyny idzie w górę. Wystarczy popatrzeć w tabelę” – zauważył nasz nowy-stary” zawodnik.

Podkreślił, że nie ma problemu z ponownym z ponownym wpasowaniem się w zespół.

„Znam przecież w zasadzie wszystkich, nie tylko z boiska. Mam nadzieję, ze coś więcej, niż czwarte miejsce, uda się na ugrać. Celem jest na sto procent medal. Wierzymy, że  jesteśmy w stanie go zdobyć i zrobimy wszystko, by to zrobić” – zadeklarował Salisz.

Poprzednio grał w barwach CLEAREX-u z numerem 5.

„Jeszcze o tym nie rozmawialiśmy . Może będzie piątka, z drugiej strony ostatnio miałem koszulkę z dziewiątką, a w dacie urodzenia mam cztery takie cyfry, więc też może być” – stwierdził.

27-letni piłkarz występował w barwach CLEAREX-u 9 lat. Zdobył z naszą drużyną młodzieżowe mistrzostwo Polski i „dorosły” brązowy medal w 2008.