Porażka w Wieliczce

CLEAREX Chorzów przegrał na wyjeździe  z MKF Solne Miasto Wieliczka 2:7  (0:3) w sobotnim meczu 21 kolejki ekstraklasy. Bramki dla naszej drużyny zdobyli Piotr Łopuch (32), Wadim Iwanow (34). CLEAREX: Bartłomiej Krzywicki/Damian Purolczak – Tomasz Lutecki, Robert Gładczak, Mateusz Omylak, Mariusz Seget – Szymon Łuszczek, Mikołaj Zastawnik, Tomasz Golly, Wadim Iwanow – Piotr Łopuch, Daniel Wojtyna.

To nie był, niestety, dobry mecz  w naszym wykonaniu. Gospodarze wykorzystali nasze błędy i już do przerwy wysoko prowadzili. Pięć minut po zmianie stron przegrywaliśmy 0:4.  Odpowiedzieliśmy trafieniami Piotra Łopucha i Wadima Iwanowa. Graliśmy z lotnym bramkarzem – Mikołaj Zastawnik – rywale próbowali skorzystać z naszej pustej bramki. Efektem była nasza porażka 2:7. Niewielkim pocieszeniem może być fakt, iż dwa gole straciliśmy po rzutach karnych – krótkim i przedłużonym

Nie ma czasu na rozpamiętywanie przegranej, bo w środę czeka nas wyjazd do Zduńskiej Woli na rewanżowy mecz półfinału Pucharu Polski z Gattą Active.