Powrót

Wracamy do ligi na finisz sezonu zasadniczego

Po emocjach związanych z reprezentacją wracamy do ligi. W przedświąteczną sobotę CLEAREX Chorzów zagra na wyjeździe z MKF Solne Miasto Wieliczka w meczu 21, przedostatniej, kolejki sezonu zasadniczego ekstraklasy. Dla oby zespołów to niezwykle istotne spotkanie.

CLEAREX zajmuje szóste miejsce. Oczywiście chcemy przed podziałem punktów i tabeli w tej górnej połówce zostać. A rywale? Są na przedostatniej pozycji, co ich zapewne nie satysfakcjonuje. I nie ma co patrzeć na wynik grudniowego pojedynku z “solnymi” w Chorzowie. Wygraliśmy wtedy dość łatwo 6:1, po dwóch trafieniach Tomasza Golly oraz bramkach Tomasza Luteckiego, Piotra Łopucha, Szymona Łuszczka i (tak, tak) Damiana Purolczaka. Pokonaliśmy też u siebie MKF 1:0 w 1/8 finału Pucharu Polski. Bramkę w tym pojedynku strzelił Mikołaj Zastawnik.

W sobotę trzeba się będzie na pewno maksymalnie sprężyć, by po trzytygodniowej przerwie wywalczyć trzy punkty. Niżej notowani gospodarze nie mają nic do stracenia i należy się spodziewać ciężkiej przeprawy. Co nie oznacza, że nie pozostajemy faworytem.

Nasz zespół w tegorocznych pojedynkach ligowych i pucharowych pokazał, że potrafi grać widowiskowo, a co ważniejsze, skutecznie. I I tak powinno być w Wieliczce. Potem piłkarzy czekają święta, a w środę 19 kwietnia wyjazdowy rewanż z Gattą Active Zduńska Wola w półfinale Pucharu Polski.

Początek meczu w Wieliczce o godz.16.00

Od 25 maja zaczną obowiązywać nowe przepisy o ochronie danych osobowych.

W związku z tym przygotowaliśmy dla Państwa niezbędne informacje, które znajdują się w dokumencie pod wskazanym poniżej adresem. Dowiedzą się z niego Państwo, w jaki sposób przetwarzamy Państwa dane osobowe oraz jakie mają Państwo związane z tym prawa.
Link: https://clearex-chorzow.pl/polityka-prywatnosci/