Powrót

Wkraczamy na pucharowy szlak. Pracowity weekend Ruchu

W sobotę nasza drużyna zainauguruje zmagania w Pucharze Polski. O 14:00 Niebiescy zmierzą się na wyjeździe z drugoligowym Orłem Futsal Jelcz-Laskowice w ramach 1/32 finału tych rozgrywek. Do walki o punkty w weekend wracają też rezerwy.

Po ligowych spotkaniach z AZS-em UW Wilanów oraz Piastem Gliwice, swój trzeci mecz pod nowym szyldem Ruch Chorzów Futsal rozegra w Pucharze Polski. W sobotę czeka nas podróż na Dolny Śląsk. O 14:00 rozpocznie się nasze stracie z Orłem Futsal Jelcz-Laskowice w ramach 1/32 finału tych rozgrywek. Orzeł to wicelider tabeli III grupy drugiej ligi. Zgromadził 9 punktów w 5 kolejkach i ustępuje jedynie drużynie AZS AWF Profi Sport Wrocław.

W weekend tegoroczną walkę o punkty inaugurują rezerwy, które zimowały na 5. pozycji w grupie śląskiej trzeciej ligi. Zarówno w sobotę, jak i w niedzielę, przeciwnikiem „dwójki” Ruchu będzie zamykający tabelę TSMT Rybnik Futsal Club. Pierwszy mecz – zaległy z I rundy sezonu – odbędzie się w sobotę o 16:30 w Rybniku. Rewanż w niedzielę o 15:00 w chorzowskiej hali przy ul. Granicznej. Wstęp na trybuny wolny.

foto: Tomasz Stefanik