Powrót

Pucharowa sobota na wyjeździe

Sobotnim wyjazdowym meczem z Berlandem OSiR Komparchcice nasz zespół zainauguruje swój udział w rywalizacji o Puchar Polski. Decydujace o awansie spotkanie 1/16 finału PP  rozpocznie się o godz.19.00. Jego zwycięzca spotka się w kolejnej rundzie jeszcze w lutym z GKS Tychy lub MKF Solne Miasto Wieliczka.

Berland występuje w grupie południowej pierwszej ligi. Zajmuje obecnie 7 miejsce w tabeli. W 12 meczach zespół z Komprachcic zdobył 14 punktów. CLEAREX przystąpi do walki o puchar w 1/16 finału. Rywale zaczęli od wcześniejszej fazy, jednak nie musieli w niej grać, bo przeciwnik – TPH Polkowice – wycofał się z rozgrywek.

Drużyna z Komprachcic gościła w naszej hali na grudniowym sparingu, który wygraliśmy 13:1. Wtedy było „miło, łatwo i przyjemnie”. Tym razem gospodarze z pewnością na własnym parkiecie będą bardzo chcieli sprawić niespodziankę. Jesteśmy oczywiście faworytem tej rywalizacji, co jednak nie znaczy, że możemy zakładać awans przed meczem. Trzeba go będzie sobie wywalczyć.

Od 25 maja zaczną obowiązywać nowe przepisy o ochronie danych osobowych.

W związku z tym przygotowaliśmy dla Państwa niezbędne informacje, które znajdują się w dokumencie pod wskazanym poniżej adresem. Dowiedzą się z niego Państwo, w jaki sposób przetwarzamy Państwa dane osobowe oraz jakie mają Państwo związane z tym prawa.
Link: https://clearex-chorzow.pl/polityka-prywatnosci/