Powrót

Rafał Krzyśka: dreszczyk emocji jest

„Czuję dreszczyk emocji i nadal duże zaskoczenie, bo wszystko potoczyło się bardzo szybko. Mam swój pomysł na grę CLEAREX-u, rozmawiałem z chłopakami i on im odpowiada. Teraz trzeba się jak najlepiej przygotować do pierwszego meczu półfinałowego Pucharu Polski” – powiedział nowy trener naszego zespołu Rafał Krzyśka, który zastąpił Mirosława Miozgę.

Krzyśka cały czas pozostaje bramkarzem.

„Nie będę miał problemu z tym, żeby siebie posadzić na ławce rezerwowych. Mamy w kadrze jeszcze dwóch bardzo dobrych golkiperów i o tym, kto zagra, zadecyduje dyspozycja podczas treningów. Jestem doświadczonym zawodnikiem, a poza tym – koledzy z drużyny też widzą, kto jak się prezentuje podczas zajęć. Bo to dobro zespołu jest najważniejsze. To on ma wygrywać” – dodał.

W pracy pomagać mu będą Wojciech Dobrzyński i Szymon Łuszczek, cały czas jest też oczywiście dbający o przygotowanie motoryczne ekipy Sebastian Blicharz.

„To bardzo mocny sztab współpracowników, a dla mnie podpowiadanie  drużynie z bramki nie będzie stanowiło żadnego problemu. Czasu do najbliższych spotkań jest mało, ale każdy trening przepracujemy maksymalnie” – zakończył Rafał Krzyśka.

Od 25 maja zaczną obowiązywać nowe przepisy o ochronie danych osobowych.

W związku z tym przygotowaliśmy dla Państwa niezbędne informacje, które znajdują się w dokumencie pod wskazanym poniżej adresem. Dowiedzą się z niego Państwo, w jaki sposób przetwarzamy Państwa dane osobowe oraz jakie mają Państwo związane z tym prawa.
Link: https://clearex-chorzow.pl/polityka-prywatnosci/