Powrót

Sebastian Brocki : liczę na szybką aklimatyzację w drużynie

„Zmieniłem  otoczenie, potrzebuję trochę czasu na aklimatyzację, ale liczę, że przebiegnie bez problemów  i będę mógł szybko pomagać drużynie na boisku” – powiedział nowy zawodnik CLEAREX-u Chorzów Sebastian Brocki, który przeniósł się do naszego klubu z pierwszoligowego Heiro Rzeszów.

W tamtej drużynie był bardzo skuteczny. w 58 ligowych spotkaniach strzelił 102 gole.

„Trudno powiedzieć, czy strzeleckie statystyki z pierwszej ligi, gdzie poziom jest jednak inny,  da się powtórzyć w ekstraklasie. To będzie mój debiutancki sezon w najwyższej klasie rozgrywkowej. Czas i parkiet  na pewno pokażą, jak to wyjdzie. Oby tylko nie przydarzyła się jakaś kontuzja. Jestem dobrej myśli” – dodał.

Sebastian podczas poniedziałkowych inauguracyjnych zajęć zaprezentował bardzo dobrą formę.

„Byłem cały czas w treningu z drużyną na boisku trawiastym, w pracy też nie siedziałem przy komputerze, więc z przygotowaniem fizycznym na pewno nie mam problemu” – ocenił.

Od 25 maja zaczną obowiązywać nowe przepisy o ochronie danych osobowych.

W związku z tym przygotowaliśmy dla Państwa niezbędne informacje, które znajdują się w dokumencie pod wskazanym poniżej adresem. Dowiedzą się z niego Państwo, w jaki sposób przetwarzamy Państwa dane osobowe oraz jakie mają Państwo związane z tym prawa.
Link: https://clearex-chorzow.pl/polityka-prywatnosci/