Powrót

Sezon kończymy w sobotę w Lesznie

W sobotnim meczu  ostatniej, 34. kolejki Statscore Futsal Ekstraklasy  nasz zespół zagra na wyjeździe z GI Malepszy Futsal Leszno. Początek spotkania o godz. 16.00, link do internetowej transmisji jest dostępny TUTAJ. Na pewno warto byłoby zakończyć pozytywnie te trudne – z racji pandemii – rozgrywki, chociaż CLEAREX-u w końcowej tabeli zajmie na pewno czwarte miejsce. Bez względu na wynik spotkania. Aktualna tabela znajduje się tu

Grudniowe starcie z ekipą z Leszna zakończyło się w chorzowskiej hali wyraźną wygraną naszej drużyny 9:1 (3:0). Bramki dla CLEAREX-u zdobyli wtedy Adam Wędzony, Sebastian Brocki, Sebastian Leszczak po dwie oraz Przemysław Dewucki, Mikołaj Zastawnik i Robert Rotuski.

W sobotę na pewno tak łatwo nie będzie, bo gospodarze też zechcą pożegnać sezon zwycięstwem. Nasi piłkarze zadeklarowali, że zanim pomyślą o wakacjach, powalczą o komplety punktów w ostatnich kolejkach. Tydzień temu u siebie dotrzymali słowa, pokonując Fit-Morning Gredar Brzeg. Warto więc obejrzeć transmisję, tym bardziej, że z ligowym futsalem spotkamy się – oby już w halach – dopiero we wrześniu.