Powrót

W sobotę kończymy u siebie sezon

Ostatnim akcentem sezonu FOGO Futsal Ekstraklasy będzie dla naszego zespołu sobotni mecz z AZS UW Darkomp Wilanów, który rozpocznie się w hali chorzowskiego MORiS-u o godz. 17.00. Bilety są dostępne w internetowej sprzedaży – kupbilet.pl oraz w hali na godzinę przed spotkaniem.

„Wygrana nam niczego nie gwarantuje. Musimy najpierw wykonać swoją robotę i potem dopiero liczyć na kogoś innego. Wszystko będzie jasne około 19.00. Musimy zrobić wszystko, co możliwe, by się dobrze przygotować” – powiedział zawodnik naszego zespołu Mariusz Seget.

Transmisja internetowa będzie dostępna na portalu pilot.wp

Tego dnia rozstrzygnie się kwestia utrzymania się Clearex-u w elicie. Potrzeba do tego spełnienia dwóch warunków – naszego zwycięstwa i jednocześnie porażki lub remisu Red Devils Chojnice w równoległym spotkaniu z Widzewem w Łodzi. Wszystko wyjaśnia – Tabela

Przed ostatnią kolejką AZS UŚ Katowice ma 20 punktów, Red Devils – 19, my – 18. Tyle, że katowiczanie pauzują. Już zakończyli rozgrywki i pozostanie im rola widza.

„Nie sądzę, że ktoś tu podejdzie w gorszy sposób do meczu. Moim zdaniem zespół z Wilanowa pokazuje ostatnio wyższą formę niż Widzew. Na pewno nie czeka nas łatwy mecz. Jeśli my nie wygramy, a w tym drugim spotkaniu zwycięży Widzew, będziemy mogli mieć pretensje wyłącznie do sobie. Na pewno nie jest to dla nas łatwy sezon. Na analizy przyjdzie czas później. Teraz dajmy z siebie wszystko, zróbmy co w naszych możliwościach i postarajmy się o wygraną” – zaznaczył Seget.

Ze statystycznego obowiązku warto przypomnieć, że nasz grudniowy wyjazdowy mecz z ekipą z Wilanowa zakończył się wygraną gospodarzy3:1. Jedynego gola dla Clearex-u zdobył wtedy Sebastian Brocki.