Powrót

W sobotni wieczór gramy na wyjeździe

W sobotni wieczór (godz. 20.00) nasz zespół zagra na wyjeździe z GI Malepszy Futsal Leszno w 28. kolejce STATSCORE Futsal Ekstraklasy. Transmisja na .pilot.wp.pl

Jak wszyscy pamiętamy, w środę przegraliśmy w Bielsku-Białej z Rekordem 0:9 po meczu, który powinien się zakończyć dużo lepszym – z naszej perspektywy – wynikiem.  Drużyna z Leszna w swoim ostatnim spotkaniu musiała w Wilanowie uznać wyższość AZS UW Darkomp 4:7, ale wcześniej pokonała we własnej hali Constract Lubawa 6:1.

Listopadowe starcie z GI Malepszy u nas zakończyło się porażką Clearex-u 1:9, tyle, że wtedy zagraliśmy w dość eksperymentalnym zestawieniu, z racji kłopotów zdrowotnych.

Trener naszego zespołu Andrzej Szłapa po przegranej z bielszczanami miał mieszane uczucia.

„Wstydzę się wyniku, ale jestem zadowolony z gry w pierwszej połowie. Graliśmy jak równy z równym, a nawet przeważaliśmy, ale zostaliśmy wypunktowani. Z takim rywalem trzeba całkowicie wyeliminować własne błędy, być skutecznym, a bramkarz musi obronić niemal wszystko” – podsumował szkoleniowiec.

Aktualna tabela wygląda –  TAK

„Oklapłości w zespole po środzie nie ma. Zawodnicy czują, że nawiązali  walkę w Bielsku-Białej” – zauważył Andrzej Szłapa.