Powrót

W ŚRODĘ W CHORZOWIE WALCZYMY O PUCHAR POLSKI !!!

CLEAREX Chorzów w środę o godz.18.00 zagra u siebie z bielskim Rekordem o Puchar Polski. Zapraszamy serdecznie na mecz. Warto go zobaczyć na żywo, a wsparcie z trybun na pewno się naszym piłkarzom przyda.

Przypomnijmy, że to będzie rewanż za piątkowy pojedynek na wyjeździe, który CLEAREX przegrał minimalnie 2:3. Już ten wynik jest zapowiedzią wielkich emocji, bo nie zamyka drogi do trofeum żadnej z drużyn. A piłkarze CLEAREX-u pokazują w ostatnim czasie wysoką formę.

Patrząc na drogę obu zespołów do finału trzeba powiedzieć, że nasza była zdecydowanie trudniejsza. Wystarczy wspomnieć, iż  w półfinałowym dwumeczu wyeliminowaliśmy aktualnego mistrza Polski Gattę Active Zduńska Wola.

Zaszliśmy bardzo daleko, jesteśmy blisko zdobycia po raz drugi w historii Pucharu Polski.  Do pełni szczęścia brakuje dobrego wyniku w środowe popołudnie.

Obiegowa opinia głosi, że gospodarzom ściany pomagają. Ściany może nie, ale własna publiczność – na pewno.

Dlatego bardzo serdecznie zapraszamy nie tylko kibiców futsalu, nie tylko sympatyków sportu, ale wszystkich chorzowian do hali przy ul. Dąbrowskiego 113. To przecież NASZ ZESPÓŁ gra o puchar!!!