Powrót

Sztab trenerski poszerzony

Jakub Lubas dołączył do sztabu szkoleniowego CLEAREX-u Chorzów i będzie wraz z Tomaszem Ulfikiem pomagał trenerowi Mirosławowi Miozdze w nowym sezonie. Lubas (ur.1981) to były zawodnik Fribex-u Ruda Śląska, WSB Chorzów i AZS UŚ Katowice. Jako szkoleniowiec pracował z katowickimi akademikami, prowadził  Berlanda Komprachcice, a ostatnio w chorzowski Marex. Posiada licencję UEFA Futsal B, podobnie jak Tomasz Ulfik.

„Nie jest ważne, jakie są moje oczekiwania, związane z pracą tutaj. Istotne, czego oczekuje klub. Bo przecież CLEAREX Chorzów to futsalowa marka, klub mający ambicję. Myślę, że w kolejnym sezonie powalczymy o mistrzostwo Polski, a przynajmniej o miejsce na podium. Bo optymalne byłoby, rzecz jasna, poprawienie ostatniego wyniku” – powiedział Jakub Lubas.

Witamy w CLEAREX-ie i …. powodzenia:)

Od 25 maja zaczną obowiązywać nowe przepisy o ochronie danych osobowych.

W związku z tym przygotowaliśmy dla Państwa niezbędne informacje, które znajdują się w dokumencie pod wskazanym poniżej adresem. Dowiedzą się z niego Państwo, w jaki sposób przetwarzamy Państwa dane osobowe oraz jakie mają Państwo związane z tym prawa.
Link: https://clearex-chorzow.pl/polityka-prywatnosci/