Powrót

Szymon Łuszczek: pokazać dobry futsal

Sobotnim meczem z LSSS Lębork w hali MORiS-u wracamy do ligowej rywalizacji po dwutygodniowej przerwie. „Mam nadzieję, że w tych czterech kolejkach,jakie pozostały do końca rozgrywek, pokażemy kawałek dobrego futsalu i zdobędziemy komplet punktów” – powiedział kapitan CLEAREX-u Szymon Łuszczek.

Aktualna tabela, która znajduje się TUTAJ,  pokazuje jasno, że możemy te zmagania zakończyć najwyżej na czwartym miejscu.

„Liczyliśmy w przeciągu całego sezonu na o wiele więcej, zarówno w ekstraklasie, jak i w Pucharze Polski. Niestety, po raz kolejny prześladuje nas to czwarte miejsce, na którym teraz jesteśmy. Trzeba dograć ten sezon, obronić tę pozycję, i  myśleć o kolejnych rozgrywkach” – dodał Łuszczek.

Podkreślił, że w ostatnich spotkaniach CLEAREX pogubił sporo punktów, szczególnie w końcówkach. „Mam nadzieję, że w tych czterech kolejkach pokażemy kawałek dobrego futsalu i zdobędziemy komplet punktów” – zauważył.

Listopadowe starcie w Lęborku zakończyło się  skromnym zwycięstwem naszej drużyny 1:0, po trafieniu Łuszczka w 2. minucie.

„Beniaminek grał wtedy odważnie, ale myślę, że w sobotę będziemy faworytem, nie tylko na papierze, ale i na parkiecie” – stwierdził nasz kapitan. Przyznał, że, dopóki zespół miał szansę na medal czy Puchar Polski, emocje były większe.

„Mimo to jesteśmy zmobilizowani. Chcemy zostać w klubie, pokazać, że potrafimy wygrywać, a nie grzęznąć w tym marazmie, co nam się ostatnio zdarza.  Sporo było meczów, w których traciliśmy punkty w końcówkach, lub też nie zdobywaliśmy w ostatnich minutach zwycięskich goli. Nie pozostaje nic innego, jak się zmobilizować i to zmienić” – podsumował Szymon Łuszczek.