Powrót

W niedzielę podejmujemy gdańskich akademików

Kolejnym ekstraklasowym rywalem CLEAREX-Chorzów będzie zespół AZS Uniwersytetu Gdańskiego. „Akademików” podejmiemy w niedzielnym spotkaniu 7. kolejki  o godz.17.00.

W ostatniej kolejce nasz zespół na wyjeździe pokonał Pogoń’04 Szczecin 5:4 po meczu, który był wizytówką szybkiego, widowiskowego i trzymającego w napięciu do końca futsalu.  Miejmy nadzieję, że CLEAREX we własnej hali podtrzyma ten wysoki poziom sportowy i zdobędzie komplet punktów także w spotkaniu z beniaminkiem.

Gdańszczanie w swoim poprzednim meczu u siebie zremisowali z AZS UŚ 2:2 i zajmują trzecie miejsce w tabel,i mając dwa punkty przewagi nad naszą drużyną, która jest ósma. Ścisk panujący w tabeli można prześledzić w zakładce „rozgrywki”.

W minionym sezonie z AZS UG nie graliśmy, a rok wcześniej w Chorzowie padł remis 3:3, w Gdańsku wygraliśmy 4:2 po niełatwym pojedynku.

Trener CLEAREX-u Marcin Waniczek przyznał, że spodziewa się trudnego, być może bardziej wymagającego, meczu niż ten poniedziałkowy w Szczecinie. Czy ma rację? Żeby się o tym przekonać trzeba przyjść do hali przy ul. Dąbrowskiego 113 w niedzielne popołudnie.

Serdecznie zapraszamy na mecz.