Powrót

W poniedziałek gramy w Szczecinie

Po przerwie na reprezentację wracamy do rywalizacji w ekstraklasie. Na koniec 6. kolejki CLEAREX Chorzów zagra w poniedziałek w Szczecinie z Pogonią’04. Mecz ma być transmitowany w TVP Sport. Miejmy nadzieję, że tym razem obejrzymy całe spotkanie futsalowe, a nie zmagania tenisowe, jak poprzednio.

W minionej kolejce nasz zespół doznał u siebie wysokiej porażki z bielskim Rekordem 0:9, natomiast szczecinianie w Katowicach pokonali miejscowy AZS UŚ 5:3. Pełna tabela przed tą kolejką jest dostępna w zakładce „rozgrywki”.

W poprzednim sezonie oba pojedynki z Pogonią zakończyły się przegranymi naszego zespołu. W Chorzowie było 0:1 po karnym z „kapelusza” dla gości i  w efekcie karze dla sędziego. Na wyjeździe ulegliśmy 0:2.

Trójka naszych piłkarzy (Tomasz Lutecki, Robert Gładczak, Mikołaj Zastawnik) zagrała we wtorek i środę w narodowych barwach w wyjazdowym dwumeczu z Portugalią (porażki 1:4 i 0:2). Jedyny gol dla biało-czerwonych padł po akcji Luteckiego z Zastawnikiem. Teraz czas na dobry mecz także lidze. Czyli walczymy w Szczecinie o zwycięstwo.

Początek poniedziałkowego spotkania o godz. 18.30. Trzymanie kciuków przed telewizorami – obowiązkowe.