Powrót

W poniedziałek podejmujemy FC Toruń

Poniedziałkowy “telewizyjny” mecz CLEAREX-u Chorzów z FC Toruń zamknie 20. kolejkę ekstraklasy. Tym spotkaniem nasz zespół rozpocznie trudny finisz sezonu.

Listopadowy pojedynek w Toruniu zakończył się remisem 3:3 (2:2), mimo, że trzykrotnie wychodziliśmy wtedy na prowadzenie. Gole zdobyli Mariusz Seget, Tomasz Golly i Daniel Wojtyna. Po 19. kolejkach torunianie zajmują 5. miejsce mając 29 punktów. Nasz zespół jest w tabeli 10. z dorobkiem 20 punktów. Pełna tabela jest dostępna w zakładce “rozgrywki”.

Transmisję poniedziałkowego meczu przeprowadzi telewizja Orange Sport.

W ostatnich kolejkach sezonu zagramy z AZS UŚ w Katowicach i u siebie z bielskim Rekordem.

Ponieważ każdy z rywali ma także o co walczyć, zapowiadają się wielkie emocje, nikt nie będzie kalkulował, tylko walczył o komplet punktów.

Wsparcie z trybun będzie w poniedziałkowy wieczór potrzebne,  wskazane,  wprost bezcenne Serdecznie zapraszamy do hali przy ul. Dąbrowskiego 113. Początek spotkania o godz. 19.30.

Od 25 maja zaczną obowiązywać nowe przepisy o ochronie danych osobowych.

W związku z tym przygotowaliśmy dla Państwa niezbędne informacje, które znajdują się w dokumencie pod wskazanym poniżej adresem. Dowiedzą się z niego Państwo, w jaki sposób przetwarzamy Państwa dane osobowe oraz jakie mają Państwo związane z tym prawa.
Link: https://clearex-chorzow.pl/polityka-prywatnosci/