Powrót

W sobotę wracamy do ligi

Po środowych pucharowych emocjach wracamy do rywalizacji w ekstraklasie. W sobotę CLEAREX Chorzów zagra na wyjeździe z Nbitem Gliwice. Pierwszy mecz obu zespołów w naszej hali zakończył się wynikiem 2:3.

W ostatniej kolejce nasza drużyna u siebie przegrała z Red Dragons Pniewy 2:3 po golu straconym dwie sekundy przed końcem spotkania. Gliwicki beniaminek na wyjeździe pokonał 5:4 lidera Gattę Active Zduńska. CLEAREX równolegle gra w Pucharze Polski. W środę w pierwszym meczu ćwierćfinałowym zremisowaliśmy w Chorzowie z KGHM Euromasterem Chrobry Głogów 2:2. Znów zabrakło skuteczności, która z pewnością bardzo się przyda w Gliwicach. Podobnie jak koncentracja do końcowej syreny. Z aktualną, niewesołą, sytuacją w tabeli można się zapoznać w zakładce “rozgrywki”.

Od 25 maja zaczną obowiązywać nowe przepisy o ochronie danych osobowych.

W związku z tym przygotowaliśmy dla Państwa niezbędne informacje, które znajdują się w dokumencie pod wskazanym poniżej adresem. Dowiedzą się z niego Państwo, w jaki sposób przetwarzamy Państwa dane osobowe oraz jakie mają Państwo związane z tym prawa.
Link: https://clearex-chorzow.pl/polityka-prywatnosci/