Powrót

Wygrana z Nbitem w Gliwicach

CLEAREX Chorzów pokonał na wyjeździe Nbit Gliwice 2:0 (0:0). Bramki: Robert Gładczak (33), Paweł Budniak (40). CLEAREX: Damian Purolczak – Robert Gładczak, Mariusz Seget, Paweł Budniak, Daniel Wojtyna oraz Tomasz Golly, Krzysztof Salisz, Mateusz Omylak, Szymon Łuszczek, Dawid Pasierbek.

Ważny to był mecz i dobrze, że go wygraliśmy. Już w pierwszej połowie mieliśmy okazje do “otworzenia” wyniku, ale nic z tego nie wyszło. Gospodarze głównie się bronili i próbowali nam zagrozić kontrami. W 33. minucie wreszcie trafił Robert Gładczak. W końcówce gliwiczanie wycofali bramkarza, co wykorzystał Paweł Budniak i wywieźliśmy z Gliwic komplet punktów.

A w środę czeka nas rewanżowy mecz ćwierćfinału Pucharu Polski. Na wyjeździe zagramy z KGHM Euromasterem Chrobrym Głogów. W Chorzowie był remis 2:2.

Od 25 maja zaczną obowiązywać nowe przepisy o ochronie danych osobowych.

W związku z tym przygotowaliśmy dla Państwa niezbędne informacje, które znajdują się w dokumencie pod wskazanym poniżej adresem. Dowiedzą się z niego Państwo, w jaki sposób przetwarzamy Państwa dane osobowe oraz jakie mają Państwo związane z tym prawa.
Link: https://clearex-chorzow.pl/polityka-prywatnosci/