Powrót

Przemysław Dewucki – stabilny skład warunkiem sukcesu

„Fajnie, że CLEAREX ma stabilny skład, bo to jest warunkiem sukcesu. Atmosfera w drużynie jest świetna, zostałem dobrze przyjęty przez kolegów. Jestem zadowolony i – mam nadzieję – że tak też będzie na koniec sezonu” – powiedział Przemysław Dewucki, który niedawno podpisał umowę z naszym klubem.

Jego zdaniem o sile CLEAREX-u w poprzednim sezonie świadczy zdobycie brązowego medalu.

„To był dobry wynik, teraz doszło trzech zawodników, mam nadzieję, że to wystarczy, by zrobić kolejny postęp. Chcę zdobyć z CLEAREX-em medal, najlepiej oczywiście złoty, a co będzie – zobaczymy. Nie myślę o indywidualnych osiągnieciach – jeśli wywalczymy mistrzostwo lub wicemistrzostwo kraju, a ja strzelę tylko pięć, czy sześć bramek – to wynik będzie dobry” – dodał z uśmiechem Dewucki.

Przyznał,  że będzie miał problemów z aklimatyzacją  w nowym zespole.

„Znamy się przecież z ligowych boisk od lat, myślę, że moje wkomponowanie się w zespół przebiegnie szybko i sprawnie. Co do letniej ciężkiej pracy na treningach – lubię ją i mam nadzieję, że będą jej efekty w trakcie sezonu” – zauważył Przemysław Dewucki.

Od 25 maja zaczną obowiązywać nowe przepisy o ochronie danych osobowych.

W związku z tym przygotowaliśmy dla Państwa niezbędne informacje, które znajdują się w dokumencie pod wskazanym poniżej adresem. Dowiedzą się z niego Państwo, w jaki sposób przetwarzamy Państwa dane osobowe oraz jakie mają Państwo związane z tym prawa.
Link: https://clearex-chorzow.pl/polityka-prywatnosci/